Anasayfa2019-05-31T14:17:06+03:00

GARLIC
ONION
HORSERADISH
GINGER
TOMATOES
BELL PEPPER

UNISONECO‘YA HOŞ GELDİNİZ

Qindo UnisonEco Food Technology Co.,Ltd. (Qindo UnisonEco Gıda Teknoloji Ltd. Şti.) Laixi İlçesi, Qingdao İli, Çin ’de bulunan yüksek baharatlı sarımsak ekim merkezinde kurulmuştur. Tarımsal ekim, hasat, depolama, soğutma aşamalarından derin işleme ve ihracat aşamasına kadar faaliyet gösteren en büyük kurutulmuş sebze üreticilerinden birisiyiz.

  • SARIMSAK
  • SOĞAN
  • YABAN TURPU
  • DOLMALIK BİBER
  • DOMATES
  • ZENCEFİL
  • ISPANAK, HAVUÇ, PATATES

SARIMSAK

ÜRÜNLERİ

GARLIC FLAKE
GARLIC CHOPPED
GARLIC MINCED
GARLIC GROUND
GARLIC GRANULE
GARLIC POWDER

6 Çeşit Mevcuttur

EKİM TARLASINA

HOŞ GELDİNİZ

Şirket olarak 5000 dönümlük sebze ekim alanımız bulunmakta ve buna ilaveten sarımsak, beyaz soğan ve yaban turpu ekilen başlıca sebzeler olmak üzere 700 dönümlük organik sebze ekim alanımız bulunmaktadır. Ekim çiftliğinin çevresi, su ve toprak için daima itina ile testler yürütülmekte olup, bu testler müşterinin doğal ve temizlik gerekliliklerini tam olarak karşılamaktadır. Tohum seçimi, ekim, gübreleme, zirai ilaç kullanımı ve saha yönetimine ilişkin tüm süreçlerinde sorumlu bir şekilde işlemler yürütülmektedir. Buna ek olarak, Kalite Güvence (KG) departmanı ham madde alımı, üretim süreçleri ve ihracatın gerçekleştirilmesine kadar olan bütün süreçleri daima kontrol etmektedir.

ÜRÜN KALİTESİ İÇİN GÜVENLİK

İleri ve çok fonksiyonlu test merkezimiz ‘’mikroorganizmalar, nem, renk, boyut, sülfür dioksit, su faaliyetleri, su çözünümü, asit çözünüm maddeleri vb. gibi tüm test ve incelemeleri gerçekleştirmemize olanak sağlamaktadır. Test doğruluğunu sağlamak, güvenirliği arttırmak ve müşteri gerekliliklerini sağlamak için, test sonuçları düzenli olarak SGS, Eurofins, SINO veya CIQ gibi üçüncü taraf laboratuvarları ile karşılaştırılmaktadır.

İFTİHARLARIMIZ